X
Wyszukaj

Toskania agroturystyka

Koncepcja „agroturystyki po włosku” sięga lat 80-tych, kiedy to zaczęła się pojawiać forma odpoczynku na wsi, oddalonej od zgiełku miasta. Dzięki dotacjom wiele gospodarstw rolnych w trudnej sytuacji zaczęło rozwijać się w tym kierunku zapewniając skromny i prosty sposób na spędzenie czasu wolnego blisko natury.

Na dzień dzisiejszy koncept, jakim jest agroturystyka zmienił się diametralnie, Toskania oraz wiele jej gospodarstw oferuje domy letniskowe i apartamenty, za bardzo rozsądną kwotę.

Pod pojęciem agroturystyki mogą się Państwo spodziewać: apartamentów w malowniczo położonych gospodarstwach otoczonych winnicami i gajami oliwnymi ulokowanych samotnie na wzgórzach, w dolinach lub w okolicach niewielkich miasteczek mediewalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyselekcjonowaną ofertą. Jesteśmy przekonani, że Toskania pozwoli Państwu odnaleźć odpowiednie miejsce na wakacje dla siebie.

Biuro Podróży TOSKAŃSKI SEN | Ośno 25 PL 88-430 Janowiec Wlkp | tel: +48 660 160 265 | fax: +48 52 569 10 71 | email: biuro@toskanskisen.pl