X
Wyszukaj

VULCANO

Numer oferty:221
Liczba osób: od 6 do 7

Opis oferty

Od XVI wieku arystokratyczne, florenckie rodziny spędzały większość czasu w ciągu roku, w tej przepięknej willi, na zboczu Chianti. Otoczona zielenią parku, pomiędzy wiekowymi drzewami i ogrodami w stylu włoskim, willa znajduje się pośrodku obszernego gospodarstwa rolniczego, do którego należą liczne domy wiejskie, odrestaurowane zachowujące oryginalny styl.


Układ

Pesco 4+2 osoby, na parterze pokój dzienny z aneksem kuchennym i kanapo/łóżkiem dwuosobowym, pokój małżeński z łazienką, pokój dwuosobowy z łazienką.
Pero 5+2 osoby na parterze duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i kanapo/łóżkiem, pokój małżeński z łazienką, pokój trzema łóżkami z drugą łazienką.
Albicocco 4+2 osoby, na pierwszym piętrze pokój dzienny z kanapo/łóżkiem, pokój małżeński z łazienką, mała kuchnia, pokój dwuosobowy z łazienką.
Susino 5+2 osoby, na pierwszym piętrze duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i kanapo/łóżkiem, pokój małżeński z łazienką, pokój z trzema łóżkami z drugą łazienką.


Do dyspozycji

2 baseny (w odległości 150m od mieszkań), duży park, ogród w stylu włoskim, restauracja, bar, parking, degustacja wina i oliwy. We wszystkich mieszkaniach telefon i TV sat.

Cena

Okres (od soboty do soboty) Apartament Liczba osób Cena (7 dni)
Dodatkowe informacje
Podane ceny w Euro, wynajem 7 dniowy za całość od soboty do soboty.
(przyjazd zwykle w godzinach 15-19, wyjazd do godziny 10.)

W cenie woda, prąd, pościel i ręczniki.

Ogrzewanie/klimatyzacja za dodatkową opłatą.
Wymagana kaucja - zwrócona pod koniec pobytu.

Informacje dodatkowe

Dom niezależny nie
Dodatki Prywatny parking, Restauracja, Ogród, Telewizja, Basen

Lokalizacja

Gmina: Figline Val d'Arno

Powiat: Florencja

Region: Toskania

Komentarze

<<< Powrót
Biuro Podróży TOSKAŃSKI SEN | Ośno 25 PL 88-430 Janowiec Wlkp | tel: +48 660 160 265 | fax: +48 52 569 10 71 | email: biuro@toskanskisen.pl