X
Wyszukaj

VILLA FILIPPO

Numer oferty:89
Liczba osób: 24

Opis oferty

Miejsce, które kiedyś było posiadłością myśliwską i należało do księcia Cosimo Bernardini, w którym to lubił spędzać wolny czas z przyjaciółmi. Rodzina Bernardini odgrywała ważną rolę w polityce i administracji w Republice Lucca, aż do czasów inwazji Napoleona. W tym okresie posiadłość stała się małą ale kwitnącą osadą, w której rozwijała się działalność związana z rolnictwem i rzemiosłem.

Układ

Rezydencja wolnostojąca 24 osobowa,
Na parterze jadalnia, pokój dzienny z kominkiem, TV sat, DVD, biuro z telefonem, faksem, Internetem, centralny muzyczny  system nagłaśniający i system bezpieczeństwa, pokój z fortepianem, kominek, pokój do gry w bilard i w karty, biblioteka na temat win z prywatną kolekcją win włoskich-toskańskich, duża kuchnia. Pomieszczenie do ćwiczeń, pokój dzienny/czytelnia, cztery łazienki, pralnia, pomieszczenia dla pracowników.
Na pierwszym piętrze 12 pokoi małżeńskich (cztery z nich mogą być dwuosobowe), każda z łazienką (w pięciu łazienkach wanna jacuzzi). W każdym pokoju ogrzewanie/klimatyzacja niezależne, połączenie z  centralnym systemem  muzycznym, suszarka do włosów.


Do dyspozycji

Basen (8m x 16m) oświetlony, ogród włoski,dekoracyjny staw rybny , skierowany na XVII wieczną fontannę, rowery górskie, grill, obsługa, ogrodnik, concierge-portier, bezprzewodowy internet, kucharz- chef.
Do dyspozycji gości na życzenie:
Opieka dla dzieci, limuzyna, pick up service, kursy kucharskie, wesela, kort tenisowy i nauczyciel,klub plażowy, sommelier, helikopter, balon , rowery.    

Cena

Okres (od soboty do soboty) Apartament Liczba osób Cena (7 dni)
cały
sezon
VILLA FILIPPO (a/c)2433 000,00 €
Dodatkowe informacje
Podane ceny w Euro, wynajem 7 dniowy za całość od soboty do soboty.
(przyjazd zwykle w godzinach 15-19, wyjazd do godziny 10.)

W cenie woda, prąd, ręczniki i pościel (zmieniana dwa razy w tygodniu), ogrzewanie/klimatyzacja, basen, obsługa domu, ogrodnik dbający o basen i teren zielony.


Obsługa pracuje 6 dni w tygodniu.


Kaucja w wysokości 5 000,00 €, rozliczana 14 dni po wyjeździe.

Informacje dodatkowe

Dom niezależny tak
Dodatki Basen, Grill, Rowery

Lokalizacja

Gmina: Lucca

Powiat: Lucca

Region: Toskania

Komentarze

<<< Powrót
Biuro Podróży TOSKAŃSKI SEN | Ośno 25 PL 88-430 Janowiec Wlkp | tel: +48 660 160 265 | fax: +48 52 569 10 71 | email: biuro@toskanskisen.pl