X
Wyszukaj

VILLA FABRIZIO

Numer oferty:95
Liczba osób: 16

Opis oferty

Rzadko się zdarza aby oddychać powietrzem w miejscach tak przepełnionych czarem i elegancją, zdziwienie wstrzymuje  nam oddech i przenosi jak  za sprawą wehikułu czasu w przeszłość... w historię tych ziem. Przepiękna willa sięgajaca XVII wieku, położona na zielonej i spokojnej dolinie na południe od miasta Lucca. Zbudowana w 1624 roku, była wiejską rezydencją księcia Cosimo Bernardini. Bardzo uważna renowacja pozwoliła zachować przepiękne freski. Otoczona jest scenograficznym ogrodem w stylu włoskim, w którym mieszczą się dwa stawy.

Układ

Rezydencja wolnostojąca 16 osobowa, w podziemiu piękna piwnica.
Na parterze duża jadalnia, sala śniadań, arystokratyczny pokój dzienny z Hi Fi, TV sat, DVD, duża centralna kuchnia ze starym piecem na drewno, biblioteka, sala bilardowa.
Na wyższych piętrach osiem przestronnych pokoi (z czego pięć małżeńskich ,trzy dwuosobowe) , każdy z własną łazienką.

Do dyspozycji

Basen (20m x 10m) oświetlony, ogród włoski, grill, dostęp  do bezprzewodowego internetu, obsługa, ogrodnik, kucharz- chef. Każdy pokój posiada klimatyzację/ogrzewanie i linie telefoniczną niezależne. Na każdym piętrze jest kuchnia.

Do dyspozycji gości na życzenie:

Opieka dla dzieci, limuzyna, pick up service, kursy kucharskie, kort tenisowy i nauczyciel, masaże i zabiegi pielęgnacyjne, Klub plażowy, sommelier, helikopter, balon, rowery.   

Cena

Okres (od soboty do soboty) Apartament Liczba osób Cena (7 dni)
cały
sezon
VILLA FABRIZIO (a/c)1644 360,00 €
Dodatkowe informacje
Podane ceny w Euro, wynajem 7 dniowy za całość od soboty do soboty.
(przyjazd zwykle w godzinach 15-19, wyjazd do godziny 10.)

W cenie woda, prąd, ogrzewanie/klimatyzacja, ręczniki i pościel zmienane dwa razy w tygodniu, obsługa domu. Ogrodnik dbający o teren zielony i basen.

Obsługa pracuje 6 dni w tygodniu.

Ogrzewanie/klimatyzacja za dodatkową opłatą.
Kaucja w wysokości 10 000,00 €, rozliczany 14 dni po wyjeździe.

Informacje dodatkowe

Dom niezależny tak
Dodatki Ogród, Basen, Grill, Klimatyzacja

Lokalizacja

Gmina: Lucca

Powiat: Lucca

Region: Toskania

Komentarze

<<< Powrót
Biuro Podróży TOSKAŃSKI SEN | Ośno 25 PL 88-430 Janowiec Wlkp | tel: +48 660 160 265 | fax: +48 52 569 10 71 | email: biuro@toskanskisen.pl